مشکلات موهای آسیب دیده

مشکلات موهای آسیب دیده

یکی از عمده ترین مشکلات موهای آسیب دیده از بین رفتن پروتئین  و سولفور آن است. باید بدانید که ۹۰ درصد موهای شما از پروتئین ساخته شده است

و در بسیاری از خانم‌ها و آقایان به دلیل حالت دادن مو و استفاده مختلف از مواد شیمیایی و دستگاه های حرارت دهنده، سطح پروتئین طبیعی مو کاهش می‌یابد. موی آسیب دیده با دکلره هم از شایع ترین دغدغه خانم ها به شمار می‌رود.

مشکلات موهای آسیب دیده
مجموعه مشکلات مو ، یکی از عمده ترین مشکلات موهای آسیب دیده از بین رفتن پروتئین  و سولفور آن است. باید بدانید که ۹۰ درصد موهای شما از پروتئین ساخته شده است

بسیاری از متخصصان مو و پزشکان زیبایی درگیر درمان مو و بازگرداندن پروتئین آسیب دیده به موها هستند. با تقویت کردن موها، محافظت مو در برابر کاهش رطوبت، ضخیم کردن و درخشندگی بیشتر مو می‌توان موهای آسیب دیده را ترمیم کرد.

هیلرماسک به همراه پلاتو یک که برای تقویت مو مورد استفاده قرار می‌گیرند و هیرفود تامین کننده سولفور از دست رفته مو بوده و به شکل‌ ماسک مو و سرم فرموله شده است  و دارای میزان زیادی پروتئین و سولفور هستند.

 

این محصولات  (moraha) درمانی به ترمیم پروتئین‌های شکسته شده و آسیب دیده مو کمک می‌کنند و باعث استحکام، قوی شدن و در نهایت سلامتی بیشتر مو می‌شوند.

هیلر دارای عصاره برنج سیاه می باشد که اسید گلوتامیک غنی دارد. این ماده یک آمینواسید ضروری است که در موهای آسیب دیده از دست می‌رود
این محصولات را متخصصین به عنوان هوم کر و مراقبتی بعد از هر فرآیند شیمیایی به مراجعه کنندگان خود نسخه میکنند .

در بسیاری از مواقع که مو به درجه بالایی از آسیب‌دیدگی رسیده باشد، محصولات پیشرفته لاین سون فول هیر پیشنهاد می‌شوند
که می‌توانند به درون بافت مو نفوذ کنند. برای درمان موی آسیب دیده با دکلره و همچنین موهای رنگ‌شده بهترین روش،سون فول هیر تراپی می باشد .

از این محصول moraha در حمام و خارج حمام  استفاده کنید تا تأثیرش را ملاحظه کنید. البته که بعد از استفاده از هر نوع محصول ترمیم‌کننده مو
باید مراقبت‌های بعدی را هم برای موهای خود انجام دهید تا مجدد به وضعیت قبلی دچار نشوند. این لاین از محصولات موراها  قادر هستند آب‌رسانی مو را هم در کنار تقویت و ترمیم انجام دهند.

برای شرکت در ورکشاپ های آموزشی و شناخت محصولات جدید موراها
و نیز کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در خرید با شماره های 09121498273 و 09192455214 تماس بگیرید!

Add Your Comment

تماس مستقیم