سرم مو چیست؟

سرم مو چیست ؟

سرم مو اساساً یک روش ابتکاری است که از موهای شما مراقبت می کند. می توانید با مصرف سرم، به آسانی به موهایتان حالت بدهید. بنابراین، موهایتان زیباتر دیده می شوند.

زمان مطالعه مطلب سرم مو چیست؟:  5دقیقه

جالب است بدانید این محصول موراها ، بیشتر در سطح مو اثر می‌ گذارد و به اعماق مو نفوذ نمی کند.
در واقع، سرم یک لایه ی حفاظتی را دور ساقه ی مو ایجاد می‌ کند. با این کار، در برابر آسیب های مختلف (عوامل محیطی، ابزارهای حرارتی حالت دهنده مو و محصولات شیمیایی) از آن محافظت می کند.

سرم، بافت مو را تقویت می ‌کند و با جلوگیری از وز شدن مو و انعکاس نور، درخشش بیشتری به آن می ‌دهد.
افزون بر این، با مصرف سرم، موهایی نرم و بدون گره خواهید داشت. خلاصه، سرم مو برای تثبیت سریع حالت مو طراحی شده و می تواند جایگزینی برای نرم کننده ی های مختلف مو باشد.

سرم مو چیست؟
سرم مو اساساً یک روش ابتکاری است که از موهای شما مراقبت می کند. می توانید با مصرف سرم، به آسانی به موهایتان حالت بدهید. بنابراین، موهایتان زیباتر دیده می شوند.

سرم مو از چه موادی ساخته شده است؟

سیلیکون ماده ی اصلی انواع سرم مو موجود در بازار است. این ماده عنصری شیمیایی است که یک پوشش حافظتی پلاستیک مانند را دور ساقه ی مو ایجاد می کند. به همین دلیل، با استفاده از سرم مو موهایتان، نرم، ابریشمی و بدون گره می شوند.

همچنین، این ماده، نور تابیده شده بر موها را منعکس می کند. پس، با استفاده از آن موها درخشان به نظر می رسند. سیلیکون موجود در سرم مو بسیار سبک است.
بنابراین، سبب سنگینی و ریزش مو نمی شود. علاوه بر این، سیلیکون در نهایت تبخیر می شود و روی پوست کف سر باقی نمی ماند.
مواد دیگری نیز در سرم مو استفاده می شوند مثل سرامیدها، آمینو اسیدها و نرم کننده ها. این مواد با حفظ رطوبت و پروتئین، فیبرهای مو را تقویت می کنند و شکستگی و ریزش مو را کاهش می دهند. مواد نرم کننده، ساقه ی مو را مرطوب، نرم و خوش حالت می کنند.
حالا که متوجه شدید سرم مو چیست احتمالا می خواهید بدانید که آیا استفاده از آن برای موهای شما مفید است؟ بهتر است بدانید، سرم مو بیشتر برای موهای خشک و آسیب دیده استفاده می شود. زیرا این نوع موها، تا شست و شوی بعدی، از هر لحاظ به محافظت نیاز دارند. افزون بر این، مصرف سرم برای مو های وز و آشفته عالی است. در واقع، این محصول جادویی برای انواع مو مناسب است.
اگر متوجه شدید که موی شما حتی پس از مصرف منظم شامپو ضعیف است، یک سرم مو بخرید. اگر نوک موهایتان به دلیل مصرف مواد شیمیایی خشک شده و مو خوره دارد، همچنین اگر موهایتان به شدت وز است و به آسانی گره می خورد، وقت آن رسیده است که سرم مو را امتحان کنید.

برای خرید و سفارش شامپوی موراها روی لینک کلیک کنید!
شامپوی تخصصی مو محصول موراها

سرم مو چه فوایدی دارد؟

موهای شما هر روز در معرض تابش شدید نور خورشید، رطوبت بیش از حد، آلاینده های مضر، مواد شیمیایی سمی و گرمای بیش از حد ابزارهای حالت دهنده ی مو است. حتماً می دانید که همه ی این موارد به موهایتان آسیب می زنند.
شستن مو کمک می کند تا از شر آلودگی های روی سر خلاص شوید، اما این کار مو را از آسیب های محیطی، شیمیایی و حرارتی حفظ نمی کند. به همین دلیل است که استفاده از سرم مو مطرح می شود. در این مقاله خواندید که سرم مو چیست و از چه موادی تشکیل شده، در ادامه فواید سرم مو را توسط استاد رفیعی بیان می کنیم:

۱٫ از مو محفاظت می کند.

سیلیکون موجود در سرم مو یک پوشش حفاظتی پلاستیک مانند را در اطراف ساقه ی مو ایجاد می کند. این پوشش از صدمه ی عوامل آسیب زای محیطی (نور خورشید، آلاینده ها، رطوبت و غیره )، فرآیند های شیمیایی و ابزارهای حرارتی حالت دهنده ی مو جلوگیری می کند.

۲٫ آسیب را برطرف می کند.

آمینو اسید های موجود در سرم مو، آسیب ناشی از روش های شیمیایی (مانند فر دائم، رنگ کردن و غیره) را ترمیم می کند. همچنین، در حین استفاده از ابزارهای حرارتی حالت دهنده ی مو، از آسیب بیشتر به مو جلوگیری می کند.

۳٫ درخشش زیبایی به موها می دهد.

سرم مو نوری را که بر موها می تابد، منعکس می کند، در نتیجه، بلافاصله بعد از مصرف آن، حتی موی کدر و بی حالت، درخشنده و زیبا می شود.

۴٫ گره های مو را از بین می برد.

سرم مو با نرم کردن فیبر و بافت مو، از وز شدن و گره خوردگی مو ها جلوگیری می کند.

۵٫ ریزش مو را کاهش می دهد.

سرم موی تقویت کننده، فیبر موهایتان را تقویت می کند. بنابراین، شکستگی و ریزش موی شما را به طور قابل توجهی کاهش می دهد.

۶٫ چسبندگی را از بین می برد.

سرم مو محصولی سبک و بدون چسبندگی است. حتی سرم طبیعی خانگی موهای شما را تغذیه و همانند روغن مو از آنها مراقبت می کند.

 

Add Your Comment

تماس مستقیم